Semust

Website Link Çıkarıcı Aracı

URL'nize ait tüm linklerin detaylarını çıkarmak için aşağıdaki alana sitenizin adresini girin. Dofollow, nofollow ve sponsorlu linklerin sayıları alınmaktadır.

Link Çıkartıcı Nedir?

Link Çıkartıcı, belirlediğiniz URL'de bulunan tüm iç (internal) ve dış (external) bağlantıları (linkleri) otomatik olarak tespit eden ve listeleyen bir SEO aracıdır. Semust Link Çıkartıcı sayesinde, verdiğiniz bir URL'de bulunan bütün linkleri tek bir tık ile listeleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Bu araç, web sitenizin bağlantı yapısını hızlı ve etkili bir şekilde analiz etmenizi sağlar.

Link Çıkartıcı Ne İşe Yarar?

Link Çıkartıcı, web sitenizin veya belirlediğiniz URL'nin bağlantı yapısını görmenize ve analiz etmenize yardımcı olur. Örneğin, gizlenmiş bir URL varsa, bu Ücretsiz Website Link Çıkartıcı bu linki de tespit edebilir. Ayrıca:

  • Bağlantıları Listeleyin: Tüm iç ve dış bağlantıları kolayca listeleyerek detaylı bir analiz yapın.
  • Kırık Bağlantıları Tespit Edin: Çalışmayan veya hatalı bağlantıları belirleyerek hızlıca düzeltin.
  • Bağlantı Yapısını Optimize Edin: İç ve dış bağlantılarınızın SEO performansını artırmak için stratejik düzenlemeler yapın.

Link Çıkartıcı Terimleri

Rel

Rel (Relationship) özelliği, HTML'de <a> ve <link> etiketlerinde kullanılan bir özniteliktir. Bu öznitelik, bağlantı kaynağı (link veren belge) ile bağlı belge (link verilen belge) arasındaki ilişkiyi belirtir. Farklı değerler, arama motorları ve tarayıcılar için bu ilişkinin ne anlama geldiğini açıklar.

alternate

Bu değer, bir belgenin alternatif versiyonunu belirtir. Örneğin, farklı bir dilde veya biçimde sunulan aynı içeriği işaret eder.

canonical

Canonical etiketi, arama motorlarına bir sayfanın asıl (orijinal) versiyonunu gösterir. Arama motorlarının yinelenen içerik sorunlarını önlemesine ve belirli bir sayfanın hangi URL altında dizine eklenmesi gerektiğini anlamasına yardımcı olur.

nofollow

Bu değer, arama motorlarına bu bağlantıyı takip etmemeleri ve bağlantı hedefini bağlantı kaynağıyla ilişkilendirmemeleri gerektiğini söyler. Genellikle güvenilir olmayan veya sponsorlu bağlantılar için kullanılır.

noreferrer

Bu değer, bağlantı tıklamalarında bağlantı kaynağı bilgilerinin hedef sayfaya iletilmemesini sağlar. Kullanıcıların hangi sayfadan geldiklerini gizler.

noopener

Bu değer, yeni bir pencerede veya sekmede açılan bağlantıların, kaynak pencereyle herhangi bir işlem yapmasını engeller. Bu, kimlik avı dolandırıcılıklarına karşı güvenliği artırır.

Target

Target (Hedef) özelliği, HTML'de <a> etiketinde kullanılan bir özniteliktir. Bu öznitelik, bir bağlantıya tıklandığında hedef belgenin nerede açılacağını belirtir.

_blank

Bağlantıya tıklandığında, hedef belgeyi yeni bir pencerede veya sekmede açar. Kullanıcı mevcut sayfada kalırken yeni bir içerik penceresi açılır.

_self

Bağlantıya tıklandığında, hedef belgeyi aynı sekmede veya pencerede açar. Kullanıcı mevcut sayfadan yönlendirilir.

_parent

Bağlantıya tıklandığında, hedef belgeyi bağlantı kaynağının üst (parent) penceresinde açar. Eğer mevcut pencere bir iframe içindeyse, hedef belge ana (parent) pencerede açılır.

Ücretsiz Website Link Çıkartıcı ile şimdi websitenizin link yapısını kolayca analiz edin ve SEO çalışmalarınıza hemen başlayın.

Diğer Ücretsiz Araçlar

Teknik SEO Aracı

10'dan fazla Teknik SEO hatasını kontrol eden araç.

Aracı Kullanmaya Başla

Website Kelime Sayısı Bulma

Verilen URL'nin kelime sayısına ulaşmanın en hızlı yolu.

Aracı Kullanmaya Başla

Resim Çıkartıcı

İstediğiniz bir websitedeki resimleri ve alt etiketlerini çıkartalım.

Aracı Kullanmaya Başla

Anahtar Kelime Yoğunluğu

Hangi kelime ne kadar kullanılmış? Bunun cevabını isteyenlere.

Aracı Kullanmaya Başla

Website Metin Çıkarma Aracı

URL'nin Body etiketinde bulunan bütün metinleri filtereler ve size sunar.

Aracı Kullanmaya Başla

Yönlendirme Kontrolü

Sitenizde bulunan eskiden doğru şimdi ise 301'e düşen url'lerin listesini çıkartan araç.

Aracı Kullanmaya Başla

Kelime ve Cümle Sayacı

Vereceğiniz metindeki cümleleri ve kelimeleri sayan ücretsiz araç.

Aracı Kullanmaya Başla

Metin Karşılaştırma

İki metnin arasındaki farkı bulmanın en kolay hali.

Aracı Kullanmaya Başla

Daha fazla organik trafik,

daha yüksek dönüşüm oranları.

Herhangi bir kurulum gerekmez*

2 Tık ile Search Console bağlantısı*